Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, chcąc umożliwić skorzystanie z bezpłatnej porady prawnej wszystkim zainteresowanym, wrocławskim seniorom, Fundacja postanowiła zwiększyć liczbę dyżurów w niedawno uruchomionym Punkcie Nieodpłatnej Pomocy Prawnej. W czasie wizyty będą Państwo mogli uzyskać bezpłatną pomoc prawną od adwokatów lub radców prawnych współpracujących z Fundacją w zakresie bezpieczeństwa osób starszych.

Od dnia 25.10 punkt będzie działać nie dwa, a trzy razy w tygodniu – we wtorki, środy oraz w czwartki w godz. 14:00 – 18:00 w Biurze Fundacji Przyszłość Pokoleń przy ul. Kołłątaja 31/1 we Wrocławiu.

Aby zapewnić Państwu wystarczającą ilość czasu przeznaczonego na poradę oraz zadbać o bezpieczeństwo w dobie pandemii koronawirusa wprowadziliśmy obowiązkowe zapisy. W celu skorzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej należy skontaktować się z Fundacją pod nr tel: +48 576 100 720 (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00) bądź mailowo pod adresem email: kontakt@przyszloscpokolen.pl

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferowanej pomocy!


Projekt sfinansowany ze środków Gminy Wrocław / www.wroclaw.pl