Nowa edycja spotkań “Bezpieczny Senior” już przed nami!

Zaledwie kilkanaście dni dzieli nas od rozpoczęcia kolejnej edycji spotkań “Bezpieczny Senior” realizowanych na terenie gmin Aglomeracji Wrocławskiej! 💪🎉
Razem z radcami prawnymi OIRP Wrocław – Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu, będziemy mieli przyjemność spotkania się z Seniorami z następujących miejscowości:

Czytaj dalej

Punkt Konsultacji Cyfrowych

Mimo niesprzyjającej aury za oknem, w dniu dzisiejszym, kolejni wrocławscy Seniorzy otrzymali solidną dawkę wiedzy dotyczącej użytkowania komputera i telefonu.

Czytaj dalej

Spotkanie z Orłami górskiego zwieńczone zwycięstwem zespołu WKS Śląsk Wrocław!

Cóż to były za emocje❗🤩

W minioną sobotę, 13.05.2023 r., stadion Tarczyński Arena Wrocław wypełnił się ogromnymi, piłkarskimi przeżyciami⚽. Zaczęło się od pikniku rodzinnego zorganizowanego przez klub WKS Śląsk Wrocław👨‍👩‍👧‍👦, na którym kibice mieli szanse na spotkanie z legendami piłki nożnej – Orłami Górskiego🇵🇱. Były autografy, pamiątkowe zdjęcia i rozmowy🖋.

Czytaj dalej

Spotkanie z legendami polskiej piłki nożnej!

Fundacja Przyszłość Pokoleń wraz z zespołem WKS Śląsk Wrocław oraz Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego serdecznie zapraszają wszystkich kibiców na wyjątkowe wydarzenie – spotkanie z legendarnymi „Orłami Górskiego” ❗🇵🇱
Czytaj dalej

Biuletyn wroclaw.pl o inicjatywach Fundacji Przyszłość Pokoleń

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z najnowszym wydaniem biuletynu wroclaw.pl❗, gdzie znajdą Państwo infirmacje m.in. o prowadzonych przez Fundację Przyszłość Pokoleń inicjatywach – Punkcie Nieodpłatnej Pomocy Prawnej 👨‍⚖️ oraz Punkcie Konsultacji Cyfrowych📲💻.

Link do elektronicznego wydania biuletynu: https://www.wroclaw.pl/prezydent-wroclawia/files/dokumenty/295072/ARAW%20gazeta%20wroclaw_pl%20Nr10%20123%202023.pdf?fbclid=IwAR3wqUgP0R0G5gDFXmiZkzzXw1Egvr1DKdcBlueles8dDqAFXobZq4Q99cM

Artykuł znajduje się na str. 16🥰💪

Czytaj dalej

Przedstawiciele Fundacji Przyszłość Pokoleń w Radiu Rodzina

Najnowszy odcinek Radiowego Klubu Seniora prowadzonego przez Radio Rodzina jest już dostępny😍❗
W trakcie audycji mogli usłyszeć Państwo głosy naszych przedstawicieli:
➡️r. pr. Marty Pabirowskiej, która omówiła dwie, styczniowe zmiany w ustawie prawo konsumenta, które w szczególności dotyczą osób starszych📑📫, oraz
➡️Prezesa Fundacji Przyszłość Pokoleń, Tomasza Wiślińskiego, który przybliżył szczegóły, prowadzonych przez Fundację, inicjatyw👨‍⚖️💻.
Link do wypowiedzi: https://www.radiorodzina.pl/…/rks-miedzy-paragrafami-a…/

Czytaj dalej

Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

Z przyjemnością przypominamy!
Wszyscy wrocławscy seniorzy przez cały 2023 rok będą mogli skorzystać z Punktu Nieodpłatnej Pomocy Prawnej, gdzie uzyskają profesjonalną pomoc od prawników współpracujących z Fundacją.

Czytaj dalej
Skip to content