Po ponad kilku miesiącach planowania, kilku tygodniach organizacji i setkach przeprowadzonych rozmów, wczoraj spełniło się nasze marzenie – wyjątkowa eskorta, składająca się z najaktywniejszych wrocławskich seniorów wyprowadziła piłkarzy na boisko🤩👴.

I mimo, że emocje po wczorajszym wieczorze powoli opadają, przed oczami nadal mamy widok szczęścia wypisanego na twarzy seniorów😊, a w uszach dźwięczą nam słowa podziękowania za to, że mogli być częścią tego historycznego wydarzenia.


➡Celem naszej akcji było wyróżnienie i podziękowanie starszym mieszkańcom Wrocławia, którzy każdego dnia poświęcają swój czas i energię, działając na rzecz innych. W ten sposób chcieliśmy również zachęcić pozostałych seniorów do angażowania się w inicjatywy społeczne, a tym samym przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu osób starszych.

W tym miejscu chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować naszym partnerom ➡ WKS Śląsk Wrocław oraz Wrocławskiemu Centrum Rozwoju Społecznego, za ogromne zaangażowanie oraz wsparcie. To dzięki Wam wczorajsza akcja była możliwa. Bardzo cieszymy się, że możemy na Was liczyć🥰.

A my zabieramy się za planowanie kolejnych inicjatyw💪👵👴.
Do zobaczenia!