Już jest!
Materiał filmowy z naszych niezwykłych obchodów Dnia Babci i Dziadka jest już dostępny na platformie YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=BYzKBRkpa1Q&t=4s
Przypominamy:
W dniu 11 lutego 2024 r., podczas meczu WKS Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin na trybunach Tarczyński Arena Wrocław stworzyliśmy niezapomniane wspomnienia w ramach przedłużonych obchodów Dnia Babci i Dziadka! W akcji uczestniczyło ponad 500 Babć, Dziadków i ich wnuków – byli to nie tylko mieszkańcy Wrocławia, ale również gmin wchodzących w skład Aglomeracji Wrocławskiej.

Niestety, z różnych przyczyn nie wszystkim Seniorom mogli towarzyszyć ich bliscy. Właśnie dlatego, kilkadziesiąt wolontariuszy Fundacja Przyszłość Pokoleń, na jeden dzień przyjęło rolę meczowych wnuków, aby razem móc dzielić się emocjami. Jesteśmy przekonani, że inicjatywa wspaniale przysłuży się do integracji międzypokoleniowej, zachęci do angażowania się w działania społeczne zarówno młodych, jak i seniorów, a tym samym będzie przyczyniała się do przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu osób starszych.
Zachęcamy do obejrzenia nagrania i doświadczenia emocji, które towarzyszyły nam na trybunach!