Gorąco zachęcamy do zapoznania się z najnowszym numerem biuletynu Wrocław.pl , gdzie znajdą Państwo informacje o prowadzonych przez nas inicjatywach➡ Punkcie Nieodpłatnej Pomocy prawnej dla Seniorów oraz Punkcie Konsultacji Cyfrowych🥳.

Przypominamy, ze Punkt Konsultacji Cyfrowych to miejsce, w którym każdy senior, może otrzymać fachową poradę w zakresie obsługi telefonu/komputera💻📲 oraz zgłosić problem ze swoim sprzętem. Przykładowe sprawy, z którymi mogą zgłosić się seniorzy: nauka obsługi i zamawiania do paczkomatów, pomoc w zakupach online, wyszukiwanie specjalistycznych informacji, obsługa portali społecznościowych.

Dyżury są prowadzone w każdy poniedziałek oraz środę w godz. 14:00 – 19:00⬅️.

Dodatkowo, kilka tygodni temu, uruchomiony został dodatkowy dzień porad prawnych🧑‍⚖️, w dobrze już Państwu znanym Punkcie Nieodpłatnej Pomocy Prawnej dla Seniorów. Teraz, z dyżurów prawników można skorzystać 2 razy w tygodniu, w każdy wtorek i czwartek w godzinach 14:00 – 18:00⬅️.

W celu skorzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej oraz konsultacji cyfrowych należy skontaktować się z Fundacją pod nr tel: +48 576 100 720 (od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 – 16:00) bądź mailowo pod adresem email: kontakt@przyszloscpokolen.pl❗

Projekt dofinansowany ze środków Gminy Wrocław/ www.wroclaw.pl