Rozpoczynamy dodatkowe dyżury radców prawnych w Punkcie Nieodpłatnej Pomocy Prawnej dla Wrocławskich Seniorów❗️ Inicjatywa jest częścią tegorocznych obchodów Dni Seniora🎉.
W ciągu najbliższych 5 tygodni 👉w każdą środę, w godzinach 14:00 – 18:00, w naszym biurze przy ul. Kołłątaja 31/1, będzie na Państwa czekał prawnik, gotowy odpowiedzieć na Państwa pytania i doradzić w różnorodnych kwestiach prawnych🧑‍⚖️

W dniu dzisiejszym dyżur objął radca prawny Rafał Piątek – od 2021 roku wpisany na listę radców prawnych, prowadzoną przez OIRP we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywał w największym polskim zakładzie ubezpieczeń oraz renomowanych kancelariach prawnych na terenie Wrocławia. Obecnie specjalizuje się głównie w sprawach z zakresu prawa cywilnego (w szczególności kredyty powiązane z waluta obcą, odszkodowania, polisolokaty) oraz prawa gospodarczego i rodzinnego.
Przypominamy, że na porady obowiązują zapisy❗
W celu skorzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej należy skontaktować się z Fundacją pod nr tel: +48 576 100 720 (od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 – 16:00) bądź mailowo pod adresem email: kontakt@przyszloscpokolen.pl.